To kolejny sezon, w trakcie którego Harry Kane potwierdza, że ma potencjał by stać się najlepszym napastnikiem na świecie. Przed meczem Ligi Mistrzów z Realem Madryt, lawiną komplementów obsypał Anglika Zinedine Zidane. A hiszpańskie media nie mają wątpliwości, że Królewscy zrobią wszystko, by w przyszłości ściągnąć 24-latka na Santiago Bernabeu.
Nic więc dziwnego, że trenerzy i piłkarze nie szczędzą pochwał pod adresem Kane'a. Wielkim fanem jego talentu jest między innymi Zinedine Zidane, który musi przed wtorkowym meczem poważnie zastanowić się, jak zniwelować atuty napastnika.
– Nie potrafię udzielić odpowiedzi, bo nie wiem, co wydarzy się w przyszłości. Mogę jedynie powiedzieć, że to piłkarz kompletny, niezwykle szybki, z ciągiem na bramkę. Jeśli chcemy wygrać, musimy zrobić wszystko, by go powstrzymać – stwierdził zapytany o to, czy widziałby Kane'a w swoim zespole Zidane.
Pozyskanie Anglika może się okazać znakomitą alternatywą, gdyby Realowi nie udało się ściągnąć na przykład Roberta Lewandowskiego. Królewscy musieliby się jednak liczyć z kolosalnym wydatkiem, bo spekuluje się, że Kane kosztowałby co najmniej 150 milionów euro.
19:00
Paris Saint-Germain/Aston Villa
19:00
Bayern Monachium/Inter Mediolan
19:00
Arsenal/Real Madrid
19:00
Barcelona/Borussia Dortmund
19:00
Zwycięzca SF 2